GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sma Optipro 3 Devam Sütü 800 G 1-3 Yaş

Sma Optipro 3 Devam Sütü 800 G 1-3 Yaş
Görsel 1
BebelakPuan : 123.500
Fiyat:
130,00 TL
130.00 www.bebelak.com
11,72 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3

Sma Optipro 3 Devam Sütü 800 G 1-3 Yaş

 

• SMA® OPTIPRO® 3 1-3 Yaş Devam Sütü

• Optipro®, bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun miktar ve kalitede protein sağlamak için Nestlé tarafından geliştirilen protein teknolojisidir.

• Yaşam için Güçlü Bir Temel

• Hemen satın alın!

 

Nestlé'nin anne sütü üzerine yaptığı araştırmalara dayanarak geliştirilmiş protein teknolojisi OPTIPRO®, bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun miktarda ve kalitede protein içeriği sağlar. SMA® OPTIPRO®, anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda, 1-3 yaş arası bebeklerin beslenmesinin bir parçası olarak kullanılan devam sütüdür. İçeriğine, bebeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen besin öğeleri ilave edilmiştir. Vitamin A, D, E, K, C, B1, B2 ve B12 kaynağıdır.

 

Hazırlama Önerisi: Standart Beslenme Tablosu ortalama ihtiyaçlara dayanan genel bir kılavuzdur. Çocuğunuzun önerilen miktarlardan daha az ya da çok devam sütüne ihtiyacı olduğunu düşünürseniz yetkili sağlık çalışanına danışınız. 1 ölçek 4.6 gram toz devam sütü içerir. 30 ml suya bir ölçek SMA® OPTIPRO® ilave ediniz.

 

UYARI: SMA® OPTIPRO®’yu bebeğinizin beslenmesinden hemen önce ve tek seferde sadece bir biberon hazırlayınız. Sadece ürünün içinde bulunan ölçeği kullanınız. Hazırladıktan hemen sonra bebeğinizi besleyiniz ve kullanım önerilerini dikkatle uygulayınız. Bebeğinizi beslerken mutlaka tutunuz ve yalnız bırakmayınız.

 

ÖNEMLİ NOT: Anne sütü bebekler için en iyisidir ve emzirme devam edebildiği kadar devam etmelidir. SMA® OPTIPRO®, 1-3 yaş arasındaki küçük çocukların özel beslenmesi ve diyetinin bir parçası olarak kullanılan devam sütüdür. Anne sütünün yerine geçmez. İlk 6 ay boyunca anne sütü yerine kullanılmamalıdır. Tamamlayıcı beslenmeye geçme kararı sadece anne ve çocuk beslenmesi üzerine uzmanlaşmış tarafsız bir sağlık çalısanı tarafından çocuğunuzun büyüme ve gelişim ihtiyaçları doğrultusunda verilmelidir.

 

Saklama Önerisi: Ürünü serin ve kuru bir yerde saklayınız. Kutu açıldıktan sonra ürünün tazeliğini korumak için kutuyu plastik kapağıyla kapalı tutunuz. Açılmış kutuyu 3 hafta içinde kullanınız. Yüksek sıcaklıkta uzun süre bekletmekten kaçınınız. Uygun olmayan hazırlama ve saklama şekli sağlığa zararlıdır.

 

Ürün Tanımı: 1-3 Yaş Devam Sütü

 

 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
NESTLE TÜRKİYE GIDA SAN.A.Ş.

Diğer Özellikler
Stok Kodu051
MarkaSma
Stok DurumuVar

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.